Najwyżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Ziobro Kazimierz Bronisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.15
2. Kalisz Ryszard Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 4.12
3. Wenderlich Jerzy Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 4.00
4. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.98
5. Bańkowska Anna Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.81
6. Krupa Łukasz Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.78
7. Latos Tomasz Edward poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.61
8. Arłukowicz Bartosz Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.60
9. Sztorc Andrzej Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.29
10. Napieralski Grzegorz Bernard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.28
11. Tomczyk Cezary Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.28
12. Czartoryski Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.28
13. Szydło Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.27
14. Pawlak Waldemar poseł na sejm, wice premierKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.26
15. Bąk Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.26
16. Sawicki Marek Wacław poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.26
17. Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
18. Głogowski Tomasz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
19. Miller Leszek Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.25
20. Witek Elżbieta Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.24
21. Borawski Edmund poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.24
22. Biernacki Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.24
23. Saługa Wojciech Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.24
24. Maliszewski Mirosław Wojciech poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.23
25. Rzońca Bogdan Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.22
26. Pomaska Agnieszka Dominika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
27. Sycz Miron poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
28. Hrynkiewicz Józefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
29. Dąbrowska Alicja poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
30. Kozłowska Iwona Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
31. Macierewicz Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
32. Moskal Kazimierz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
33. Błaszczak Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
34. Szlachta Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
35. Wojtkowski Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
36. Rozpondek Halina Leokadia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
37. Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
38. Trzebiatowska Ewa Ilona Żmuda - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
39. Zbrzyzny Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
40. Dobrzyński Leszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
41. Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.18
42. Guzowska Iwona Kamila poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
43. Zaborowski Zbyszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
44. Mroczek Czesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
45. Kaźmierczak Jan Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
46. Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
47. Rafalska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
48. Gosiewska Małgorzata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
49. Lamczyk Stanisław Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
50. Hok Marek Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.