Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Graś Paweł Bolesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
2. Kluzik-Rostkowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.19
3. Schetyna Grzegorz Juliusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.57
4. Szczerba Michał Roch poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.57
5. Żmijan Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.83
6. Święcicki Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.85
7. Miller Rajmund Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.89
8. Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.91
9. Gądek Lidia Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.91
10. Piechota Sławomir Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.91
11. Czaplicka Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.93
12. Hanajczyk Agnieszka Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.96
13. Borkowski Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.96
14. Ryfiński Armand Kamil poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.97
15. Bobowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.00
16. Ozga Krystyna Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.00
17. Palikot Janusz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.03
18. Tomczak Jacek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.04
19. Penkalski Wojciech Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.05
20. Mastalerek Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.05
21. Dzikowski Waldy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.06
22. Raczkowski Damian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.06
23. Gut-Mostowy Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.07
24. Ast Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.07
25. Seliga Dariusz Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.09
26. Pacholski Michał Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.09
27. Koźlakiewicz Mirosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.10
28. Siedlaczek Henryk Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.10
29. Strzałkowski Stefan Zdzisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.10
30. Telus Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.10
31. Kopyciński Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.11
32. Rybicki Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.11
33. Butryn Renata Celina poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.12
34. Materna Jerzy Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.12
35. Kozdroń Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.13
36. Huskowski Stanisław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.14
37. Dera Andrzej Mikołaj poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.15
38. Barski Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.15
39. Schreiber Grzegorz Zenon poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
40. Witko Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
41. Kopacz Ewa Bożena poseł na sejm, premierKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.17
42. Matuszewski Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.17
43. Wójcik Marek Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.18
44. Babalski Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.18
45. Halicki Andrzej Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.19
46. Sibińska Krystyna Mieczysława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.19
47. Polak Piotr Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.19
48. Gawłowski Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.20
49. Waszczykowski Witold Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.20
50. Jarmuziewicz Tadeusz poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.20
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.